Knihy - Okenní dekorace

Vázané knihy a obálky slouží v každém provedení k vhodné prezentaci. Šířky zadních stran jsou přizpůsobeny obsahu a čerpají z velkého souhrnu skupin barev a materiálů.

 

Kniha – vazba
Je mnoho možností, jak vyrobit vhodnou vazbu , od papíru až po impregnované plátno. Na Vaše přání také můžeme použít Vaše látky, aby byla kniha ještě více individuální. Je mnoho provedení také u konstrukcí. Vazby jsou buď oblepeny s v offsetu potištěným celofánovým papírem nebo jiným vhodným materiálem pro vazbu. V tomto případě pro sítotisk s nebo bez ražení.

 

Staalboek s.r.o. zhotovil do této doby nespočetné vazby knih. Společně s Vámi přijdeme na optimální řešení. Vždy vyrábíme jeden prototyp, aby bylo jasné, jak kniha bude vypadat.

Kniha – obsah
Obsah sestává z bloku se všemi vzory, které mají všechny stejný rozměr, nebo z koláže látek, které mohou být sestaveny dle libosti. Obsah je potom pověšen na šrouby. Oblíbená alternativa je také látky nalepit na dřevo a tento blok je nalepen do hlavičky. Tak se šetří látky, ale nejde je vyměnit.

 

Kombinacemi různých látek vzniká rozmanitá kniha, např. kombinací dekoračních a čalounických látek. Tím obdrží spotřebitel návrh a pozvánku k přemýšlení o kombinacích. Velikost vzorů závisí na zprávě. Může být proto důležité ukázat celou zprávu s fotkami, protože by musela být vyrobena velká, těžká kniha.

 

Vzorky látek dostávají na zadní stranu lepený rámeček. Tímto zamezujeme třepení. Lepidlo drží lépe vlákna pohromadě. Také zde existují rozdílné materiály. Nejžádanější jsou nažehlovací papír a vliselín. Papír se lépe potiskuje, ale je tvrdší než vliselín. Rámečky mohou být potištěné i čisté. Dodatečně jsou pak vzorky ještě obšívány nebo ovroubkovány.

 

Aby se obraz látek oživil, mohou se přidat i fotky, které ukáží látky ve vhodném prostředí – velmi časté přání. Takto je dán dohromady velmi hodnotný výrobek, který si uhájí své místo na trhu ještě další roky.
Společně se zákazníkem stanovujeme optimální řešení pro jeho prezentaci výrobku.

NAPIŠTE NÁM

JMÉNO A PŘÍJMENÍ: *VÁŠ EMAIL: *VÁŠ TELEFON:VÁŠ DOTAZ: *

NAPIŠTE NÁM

  • ADRESA:
  • STAALBOEK, s.r.o.
  • PLANDRY E3
  • 588 41 VYSKYTNÁ NAD JIHLAVOU
  • KONTAKT:
  • TEL.: +(420) 567 322 029
  • FAX: +(420) 567 308 395
  • E-MAIL: info@staalboek.cz