O nás

Vítejte ve světě STAALBOEK, odborníka na výrobu vzorníků textilií pro interiéry. Máme mnoho let zkušeností a vždy jsme měli jen jeden cíl: Nechat vyniknout výrobky našich klientů tak, aby se lépe prodávaly.

Filozofie našich produktů

Desetiletí našich zkušeností dokazují, že víme, jak se vyrábějí modelové a vzorníkové knihy a jakým nejlepším způsobem umožňují Vaší firmě prezentovat své produkty poutavě a profesionálně.
Náš cíl je jednoduchý: Vyzdvihnout Vaše výrobky tak, aby se lépe prodávaly.

Výrobky společnosti STAALBOEK jsou využívány architekty, interiérovými designéry, stylisty a lze je nalézt po celém světě v obchodech, kde se prodávají interiérové textilie a látky.

Celá řada produktů společnosti STAALBOEK slouží konečným spotřebitelům, kterým umožňují lépe se rozhodnout při nákupu a následném vybavování a dekorování svých domovů a kanceláří.

Ať už ve formě knihy, věšáku, karty, naše výrobky jsou vyráběny v nejvyšší možné kvalitě a vždy vytvářejí vynikající dojem. Společně s Vámi navrhujeme daný produkt tak, aby splňoval požadavky pro Vaši prezentaci.

Naše historie

Historie STAALBOEK sahá do roku 1885, kdy byla v Eindhovenu v Nizozemí založena společnost Van der Heijden. Van der Heijden se specializovala na knižní obchod. V průběhu času se obchod rozvíjel a postupně rozšiřoval v různých směrech. Firma se přesunula z Eindhovenu do Hapertu a začala se specializovat na výrobu grafických produktů, jako jsou vzorníky, tisk a vázání knih.
V roce 1992 byla společnost van der Heijden převzata skupinou investorů a ta začala soustředit její aktivity jenom na vzorníky. Firma dostala jméno Van der Heijden STAALBOEK. O rok později, za mezinárodní pomoci, byla v Dobroníně v České republice

založena nová firma, která dostala jméno Vzorkovice. Úlohou Vzorkovice bylo produkovat kvalitní vzorníky v nižší ceně. Po úspěšném pětiletém působení v Dobroníně, rostoucí kapacita a objem zakázek přinutily v roce 1997 firmu Vzorkovice přesunout své aktivity do Jihlavy. Od roku 1997 česká firma operovala pod názvem STAALBOEK, s.r.o., V roce 2008 se STAALBOEK, s.r.o., přesunul se svým vedením do větších prostor v Plandrech . Firma STAALBOEK s.r.o. je spolu s firmami Silfox MB GmbH a SILFOX SLOVAKIA, s.r.o. součástí skupiny CLEEM, s.r.o.

O nás

Vítejte ve světě Staalboek, odborníka na výrobu vzorníků textilií pro interiéry.
Máme mnoho let zkušeností a vždy jsme měli jen jeden cíl: udělat naše zakázkové výrobky lepší a lépe prodejné.

Filozofie našich produktů

Desetiletí našich zkušeností ukazují, že víme jaké modely a vzorníky jsou vyráběné a jak mohou nejlépe umožnit vašemu obchodu prezentovat své produkty profesionálním a vzrušujícím způsobem. Náš cíl je jednoduchý: udělat vaše vzorníky tak, aby se vaše produkty co nejlépe prezentovaly a lépe prodávaly.

Produkty Staalboeku jsou užívané architekty a návrháři interiérů a mohou být nalezeny v obchodech celého světa, kde je prodáváno interiérové textilní zboží nebo látky. Celá řada produktů Staalboeku slouží konečným spotřebitelům, kterým umožňuje učinit správné rozhodnutí v zařízení a vyzdobení jejich domovů a kanceláří. A umožňuje jim cítit, co koupí.

Ať už ve formě knihy, věšáku, složky nebo mapy, naše produkty jsou vyrobeny s co nejlepší kvalitou a snahou vždy udělat vynikající dojem. Takto představeny, vaše kolekce jednoduše vybídnou každého člověka k tomu, aby si je koupil.

Společně s vámi navrhujeme přizpůsobit produkt tak, aby se hodil ke každé vaší prezentační potřebě. Na dalších stránkách vám budeme prezentovat některé možnosti, které vám naše firma může poskytnout. Po výběru správného produktu pro vaši společnost, bude vše co potřebujete udělat, je doručit role látek k našim výrobním zařízením v současné módě. My pak můžeme vyrábět produkty přímo z rolí látek.

Naše historie

Historie Staalboek sahá do roku 1885, kdy byla v Eindhovenu v Nizozemí založena společnost Van der Heijden. Van der Heijden se specializovala na knižní obchod. V průběhu času se obchod rozvíjel a postupně rozšiřoval v různých směrech. Firma se přesunula z Eindhovenu do Hapertu a začala se specializovat na výrobu grafických produktů jako jsou vzorníky, tisk a vázání knih.

V roce 1992 byla společnost van der Heijden převzata skupinou investorů a ta začala soustředit její aktivity jenom na vzorníky. Firma dostala jméno Van der Heijden Staalboek. O rok později, za mezinárodní pomoci, byla v Dobroníně v České republice založena nová firma, která dostala jméno Vzorkovice. Úlohou Vzorkovice  bylo produkovat kvalitní vzorníky v nižší ceně. Po úspěšném pětiletém působení v Dobroníně, rostoucí kapacita a objem zakázek přinutily v roce 1997 firmu Vzorkovice přesunout své aktivity do Jihlavy.   Od roku 1997 česká firma operovala pod názvem Staalboek s.r.o . V roce 2008 se Staalboek s.r.o . přesunul se svým vedením do větších prostor v Plandrech. Firma Staalboek s.r.o. je spolu s firmami Textilmuster s.r.o.
a Musterbuch s.r.o. součástí skupiny  Cleem s.r.o..

Více informací

 

Zaujala Vás naše nabídka?

Jako odborník na výrobu vzorníkových kolekcí pro textilní průmysl pro interiéry, společnost STAALBOEK spolupracuje s dodavateli, velkoobchodníky a výrobci textilních produktů pro interiéry.

Základ naší produkce je v České republice, ale naši obchodní zástupci jsou aktivní po celé Evropě. Zaměstnanci našeho prodejního oddělení mluví plynule různými jazyky (anglicky, německy, francouzsky, holandsky, česky) a tak mohou zajistit, že komunikace mezi naší firmou a jejími klienty bude hladká a bezproblémová.

V případě zájmu o předběžnou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na to, že Vám pomůžeme prezentovat Vaše produkty co nejlépe!