Jsme specialisté

na výrobu vzorníků textilií pro interiéry

Knihy

Karty

Věšáky

Digitalizace

Skladování

Vítejte ve světě STAALBOEK, odborníka na výrobu vzorníků textilií pro interiéry. Máme mnoho let zkušeností a vždy jsme měli jen jeden cíl: udělat naše zakázkové výrobky lepší a lépe prodejné.

Vítejte ve světě Staalboek, odborníka na výrobu vzorníků textilií pro interiéry. Máme mnoho let zkušeností a vždy jsme měli jen jeden cíl: udělat naše zakázkové výrobky lepší a lépe prodejné.

Naše filozofie

Desetiletí našich zkušeností dokazují, že víme, jak se vyrábějí modelové a vzorníkové knihy a jakým nejlepším způsobem umožňují Vaší firmě prezentovat své produkty poutavě a profesionálně.

Společně s Vámi navrhujeme daný produkt tak, aby splňoval požadavky pro Vaši prezentaci. Těšíme se na to, až využijeme naše zkušenosti jako Vaši výhodu a rádi s Vámi prodiskutujeme i Váš speciální projekt nebo přání, které budete mít.

Naši zákazníci

Výrobky společnosti STAALBOEK jsou využívány architekty, interiérovými designéry, stylisty a lze je nalézt po celém světě v obchodech, kde se prodávají interiérové textilie a látky. Ať už ve formě knihy, věšáku, nebo karty, naše výrobky jsou vyráběny ručně a v nejvyšší kvalitě.

Naše historie

Historie STAALBOEK sahá do roku 1885, kdy byla v Eindhovenu v Nizozemí založena společnost Van der Heijden. Van der Heijden se specializovala na knižní obchod. V průběhu času se obchod rozvíjel a postupně rozšiřoval v různých směrech. Firma se přesunula z Eindhovenu do Hapertu a začala se specializovat na výrobu grafických produktů jako jsou vzorníky, tisk a vázání knih.