Knihy

Vzorník je praktická a elegantní prezentační forma. Nabízíme Vám neomezené možnosti, a zajistíme Vám prvotřídní výrobek dle Vaší objednávky, který bude přesně odpovídat kvalitě Vašich produktů.

Desky knih jsou ručně vyráběny metodou knižní vazby. Tento proces vytváří vysoce kvalitní produkt, vhodný pro jakýkoliv typ prezentace.

Struktura knihy může mít různé formy od nejjednodušších vazeb, po vazby velice detailní. Naše specialita je ‘combi book‘. V těchto knihách můžete najít kombinaci různých druhů a velikostí tkanin, uspořádaných podle barvy.

Knihy – Látkové kolekce

Knihy jsou nejčastěji používanou formou prezentace vzorků pro čalounické látky. Naše společnost Vám nabízí mnoho variant zpracování těchto knih.

Desky

Je mnoho možností, jak vyrobit vhodné desky. Mohou být potaženy papírem nebo knihařským plátnem. Na Vaše přání můžeme použít i Vaše látky, aby byla kniha ještě více originální. Také u konstrukcí existuje mnoho variant provedení.

Naše společnost zhotovila do této doby nespočet knižních vazeb a společně s Vámi přijdeme na optimální řešení každé zakázky.

Náplň

Náplň knihy se skládá z látek jednoho či více rozměrů, sestavených do barevných koláží. Mohou být na zadní straně opatřeny papírovým / vlizelínovým rámečkem, který zamezuje jejich třepení. Rámečky nabízíme s potiskem i bez potisku. Následné látky osekáme (cik – cak, rovný nůž), popřípadě obšijeme.

Pro lepší představu klienta mohou být barevné koláže doplněny fotografiemi s příklady využití látek v interiérech.

Společně s Vámi stanovíme optimální řešení pro Vaši prezentaci výrobku.

Zaujala Vás naše nabídka?

V případě zájmu o předběžnou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se, že Vám pomůžeme prezentovat Vaše produkty co nejlépe!