Věšáky

Věšáky umožní ukázat látky v plném formátu. Jestliže mají Vaše látky speciální strukturu nebo opakování vzoru, je tento produkt často nejlepší způsob prezentace.

Naše věšáky se mohou lišit složitostí, velikostí a zpracováním. K přehledu různorodosti všech barev se využívá takzvaný vodopád.

Věšáky – Potahové materiály a okenní dekorace

Naše látkové věšáky jsou látky odsekané z role, ty jsou pak osekány (cik-cak, rovný nůž) nebo obšity, etiketovány a vmontovány na ramínko, které je pak pověšeno k vystavení.

Provedení je možné z každé požadované délky se vzorem v plné šíři anebo kombinované s menšími vzory v poloviční, nebo třetinové šířce. Je to ideální prezentace pro vzorované zboží, protože na velkých kusech látky jsou vzory dobře viditelné.

Často jsou kombinovány s vodopády, které u uni-látek dávají již na první pohled dobrý přehled všech barev. Ramínko, na kterém jsou vzory namontovány, je většinou opatřené hákem a je perforované pro šroub nebo druk.

Zaujala Vás naše nabídka?

V případě zájmu o předběžnou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se, že Vám pomůžeme prezentovat Vaše produkty co nejlépe!